Jarní hledání

Je zde jedna aktivita, která zaručeně zabaví nejen děti, ale celou rodinu. Je to kouzelné hledání obrázků pomocí baterky. Tato aktivita je nejen zábavná, ale také vzdělávací, protože rozvíjí dovednosti pozorování, koncentrace a kreativity.

standardní cena: 50 Kč –42 % 29 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 06
Jarní hledání
Úvodní obrázek jarního hledání
Akce Novinka Tip
50 Kč –42 %

Detailní popis produktu

Pravidla hry jsou jednoduchá. Děti se musí snažit najít všechny obrázky pomocí světla z baterky. Obrázky mohou být schované kdekoliv v místnosti - pod stůl, za záclonou, na polici, atd. Děti musí být velmi pozorné a důkladné, protože některé obrázky mohou být schovány na velmi těžko dostupných místech. Hra končí, když jsou všechny obrázky nalezeny.

Alternativní verze hry

Jestliže hledáte něco trochu jiného, můžete vytvořit alternativní verzi hry jako pexeso. Ve verzi pexeso, místo toho, abyste vystříhali jednotlivé obrázky, vystříháte dva stejné obrázky a pak je zamícháte. Děti pak musí najít dva stejné obrázky pomocí světla z baterky. Tato verze hry je trochu náročnější, ale je také mnohem více zábavná a vzrušující.

Vytvoření této hry je celkem jednoduché. Budete potřebovat papír, tužku, nůžky a baterku. Začněte tím, že na papír nakreslíte různé obrázky. Obrázky mohou být cokoli, co děti znají a mají rády, například zvířata, rostliny, auta, postavičky z oblíbených pohádek, atd. Poté obrázky vystříháte.

Pro ty, kteří nemají čas nebo schopnosti nakreslit vlastní obrázky, máme pro vás připravený soubor, který obsahuje 5 listů s obrázky a 1 list s návodem na hru. Tento soubor si můžete stáhnout z naší webové stránky

www.aktivitynejenprodeti.cz

 

Kouzelné hledání obrázků pomocí baterky je opravdu zábavná a vzrušující hra, která zabaví nejen děti, ale celou rodinu. Je to skvělý způsob, jak strávit společný čas a zároveň rozvíjet dovednosti dětí. Takže neváhejte a vyzkoušejte to!

Doplňkové parametry

Kategorie: JARO
Hmotnost: 0.001 kg