JARO

Jaro je jedno z nejkrásnějších ročních období, které nás svými barvami a životem doslova očaruje. Ale jak toto roční období vysvětlit dětem, které ještě nechápou cykly přírody a změny, které s sebou přináší? Je to jednoduché, pokud k tomu přistoupíme s trochou tvořivosti a hravosti.

 

Co je to jaro?

Jaro je období, kdy se po zimě příroda opět probouzí k životu. Stromy začínají kvést, zvířata se vracejí z přezimování a všechno kolem nás začíná být zase plné barv. Pro děti je to čas, kdy mohou znovu trávit více času venku, objevovat nové věci a užívat si hry na slunci.

 

Co se dělá na jaře?

Jaro je období plné aktivit. Děti se mohou těšit na hraní si venku, na objevování přírody, sbírání květin a pozorování zvířat. Je to také čas, kdy mnoho lidí začíná s úklidem domu a zahrady, sází květiny a stromky a připravují se na teplé měsíce. Vysvětlete dětem, že jaro je období nových začátků a že je to skvělá příležitost, jak se naučit něco nového a začít s novými projekty.

 

Jak vysvětlit dětem jaro?

Nejlepší způsob, jak dětem vysvětlit jaro, je vzít je ven a ukázat jim změny, které se dějí kolem nás. Ukážete jim, jak kvetou stromy, jak se probouzí zvířata a jak se mění počasí. Můžete také vytvořit různé tvořivé aktivity, které pomohou dětem pochopit, co se děje, například malování obrázků jara, výrobu jarních dekorací nebo vysazování květin. Využijte této doby k tomu, abyste s dětmi strávili hodně času venku a učili je o přírodě a jejích cyklech.

Cena

2930
12930
Úvodní obrázek jarního hledání
Akce Novinka Tip
29 Kč
50 Kč (–42 %)
Skladem

Je zde jedna aktivita, která zaručeně zabaví nejen děti, ale celou rodinu. Je to kouzelné hledání obrázků pomocí baterky. Tato aktivita je nejen zábavná, ale také vzdělávací,...

Kód: 06
1 položek celkem