ZIMA

Zima je jedno z čtyř ročních období, které nás provází během celého roku. Zima je období, kdy dny jsou nejkratší a noci nejdelší. Teploty v zimě mohou klesnout pod bod mrazu, což způsobuje, že voda zamrzá a vytváří led a sníh. Zima přináší mnoho krásy, jako jsou pokryté sněhem krajiny, ledové sochy vytvořené přírodou a možnost sledovat, jak se příroda přizpůsobuje těmto podmínkám.

 

Jak Dětem Vysvětlit Zimu

Pro děti může být pochopení konceptu zimy obtížné, ale je to důležitá lekce o změnách v přírodě. Můžete jim vysvětlit, že zima je období, kdy je venku velmi chladno, a že toto chladné počasí způsobuje, že stromy ztrácejí listy, zvířata hibernují a lidé musí nosit teplé oblečení. Také jim můžete ukázat, jak vypadá sníh a led a jak se mění voda, když je venku chladno.

 

Co Se Dělá V Zimě

V zimě se dělá mnoho věcí, které nejsou možné v jiných ročních obdobích. Lidé jezdí na lyžích a bruslích, dělají sněhuláky, hrají si se sněhem a sáňkují se. Zima je také časem, kdy mnoho lidí tráví více času uvnitř, hrají stolní hry, čtou knihy nebo sledují filmy. Je to skvělá příležitost pro rodinné shledání a pro sdílení teplých nápojů a jídla.

 

Závěr

Zima může být pro někoho náročné období, ale přináší také mnoho krásy a radosti. Ať už jde o procházku v pokryté sněhem krajině, o stavění sněhuláka s dětmi nebo o klidné večery strávené u knihy s šálkem horké čokolády, zima má mnoho kouzel, které stojí za to objevovat.

Cena

2930
12930
image0
Tip
29 Kč
50 Kč (–42 %)
Skladem

Je zde jedna aktivita, která zaručeně zabaví nejen děti, ale celou rodinu. Je to kouzelné hledání obrázků pomocí baterky. Tato aktivita je nejen zábavná, ale také vzdělávací,...

Kód: 03
1 položek celkem